O nás a kontakty

JSME

Virtage Software - Libor Jelínek
Tyršova 240
285 04 Uhlířské Janovice
Česká republika

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

IČ: 64153835 (nejsme plátci DPH)
Bankovní účet: 2900479212/2010 (Fio banka a.s.)

CHCI SE ZEPTAT...

Pro veškeré dotazy jsme na emailu support@virtage.com.


O Virtage Software

Jsme specializovanou softwarovou společností s vysoce kvalifikovaným odborným zázemím. Zaměřujeme se především na IT kurzy a školení pod značkou Vacademy a podporu a konzultace pro IT profesionály. Sami ve školených a podporovaných technologiích aktivně pracujeme při vývoji aplikací a konzultacích.

Historie a současnost

Virtage je obchodní značkou a registrovanou obchodní známkou fyzické osoby Libor Jelínek. Začali jsme už v roce 2001 jako skupina programátorů poskytujících zákázkový software a poradenství.

Postupně se Virtage přetvořila ve školící a poradenskou firmu zaměřenou na IT profesionály. Vydáváme učebnice a příručky, máme za sebou řadu realizovaných školení, pomohli jsme při vývoji mnoha firem napríč trhem.

Poslání

Jsme hrdí na své technologické a metodické znalosti a zkušenosti. Chceme, aby společným charakterem služeb nabízených Virtage byla vysoce profesionální odborná technická úroveň.

Chceme vás příjemně překvapovat každý den, každým naším produktem a službou. Věříme, že díky naším technologickým znalostem a zkušenostem je toto přání realitou.


V DOBRÉ SPOLEČNOSTI...

... A ŘADA DALŠÍCH


Za svojí prací si stojíme a děláme ji s nadšením

Nabízíme dlouhodobé a pevné partnerství. Usilujeme o to stát se partnerem, který vám vrátí investici do IT zpět v podobě skutečně užitečného řešení pro vaše podnikání. Máme špičkové znalosti, ale především nadšení se kterým věci děláme.

Virtage Software

Jsme softwarovou společností specializující se na on-site IT kurzy a školení pro firmy. Technologie, které školíme aktivně používáme při vlastním vývoji a podpoře klientů v rámci naší podpory IT profesionálů.

Kontaktujte nás

Virtage Software - Libor Jelínek
sídlo: Tyršova 240, 295 04 Uhlířské Janovice
email: support@virtage.com