Onsite školení UML vizuální rychlokurz

Každý programátor, architekt i manažer týmu vyvojářů by měl znát UML. Tento grafický jazyk představuje univerzální komunikační prostředek pro porozumění mezi odborníky i odborníky a uživateli (zadavateli). Tento kurz vás seznámí se nutným základem UML se kterým si ale vystačíte většinu času. Pro příklady je použit jazyk Java, ale i další programátoři snadno jednoduchým ukázkám porozumí.

Vybraná témata: druhy tříd ⚫ syntaxe atributů a metod tříd ⚫ vnitřní a vnořené třídy ⚫ generalizace a realizace ⚫ vztahy mezi entitami ⚫ asociace, agregace a kompozice ⚫ sekveční diagramy ⚫ diagramy balíčků ⚫ případy užití ⚫ stavové diagramy ⚫ diagramy aktivit

Kód: UML1 Délka: 1 (dní) · Jazyky: česky nebo anglicky · Zákl. cena: 4990 Kč/os.


Už od 2 osob. Více osob - větší sleva! Pro jiné množství nás kontaktujte.
Vyberte si dny, které vám vyhovují. V naprosté většině případů vám vyjdeme vstříc. Nemusí jít po sobě, ale je to určitě lépe. Rozdělené školení se cenově neliší od po sobě jdoucího.
Cena za jednoho účastníka.
Konečná celková cena (nejsme plátci DPH).

Co se na školení UML vizuální rychlokurz naučím?

Doporučené vstupní znalosti

  • žádné

Doporučené předcházející kurzy

  • žádné

Doporučené navazující kurzy

Lektor kurzu

Libor Jelínek

Je nadšený programátor a štastný uživatel Linuxu. Má přes 10 let zkušeností s Javou, ale nyní nejraději pracuje v Pythonu. Je autorem řady příruček školení, učebnic a článků. Volno tráví kutěním nebo vařením.

Nevyhovuje Vám rozsah nebo témata školení?

To správné školení ve správný čas pro umíme připravit na míru!


Za svojí prací si stojíme a děláme ji s nadšením

Nabízíme dlouhodobé a pevné partnerství. Usilujeme o to stát se partnerem, který vám vrátí investici do IT zpět v podobě skutečně užitečného řešení pro vaše podnikání. Máme špičkové znalosti, ale především nadšení se kterým věci děláme.

Novinky

11. října 2016 Nové vylepšené osnovy kurzů Java EE I. a Java EE II. pro Java EE 7.
11. září 2016 O prázdninách jsme nelenili a aktualizovali školení Java - základní kurz - syntaxe a Core API pro novou Javu 8!

Virtage Software

Jsme softwarovou společností specializující se na on-site IT kurzy a školení pro firmy. Technologie, které školíme aktivně používáme při vlastním vývoji a podpoře klientů v rámci naší podpory IT profesionálů.

Kontaktujte nás

Virtage Software - Libor Jelínek
sídlo: Luční 542, 295 04 Uhlířské Janovice
tel.: +(420) 315 555 488 nebo +(420) 777 205 142
email: podpora@virtage.cz